دانلودکارآموزی حسابداری شرکت ساختمانی

دانلودکارآموزی حسابداری شرکت ساختمانی
دانلودکارآموزی حسابداری شرکت ساختمانی|41033078|zgu

نام فایل : کارآموزی حسابداری شرکت ساختمانی

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 29

حجم : 20 مگابایت


مقدمه
استانداردهای حسابداری بر مبنای مفاهیم نظری گزارشگری مالی تدوین گردیده است. مفاهیم نظری مزبور توسط کمیته تدوین استانداردهای حسابداری با هدف تدوین استانداردهای حسابداری هماهنگ تهیه و به پیوست این مجموعه ارائه شده است .
دامنه کاربرد استانداردهای حسابداری ، صورتهای مالی با مقاصد عمومی (که از این به بعد صورتهای مالی نامیده می شود) است که به منظور ارائه اطلاعات مفید در مورد وضعیت مالی ، عملکرد مالی و انعطاف پذیری مالی واحد تجاری جهت تصمیم گیری استفاده کنندگان تهیه می شود.
استانداردهای حسابداری در مورد صورتهای مالی کلیه واحدهای تجاری (انتفاعی ) اعم از این که در بخش خصوصی یا عمومی فعالیت کند، کاربرد دارد. اگرچه این استانداردها معطوف به واحدهایی است که با هدف کسب سود فعالیت می کنند اما عمدتاً در مورد واحدهای غیرانتفاعی نیز با اعمال تعدیلات لازم کاربرد دارد.
واحدهای تجاری خارج از کشور که مالکیت آنها متعلق به واحدهای تجاری ایرانی است در صورتی که در تهیه و ارائه صورتهای مالی خود تابع مقررات و استانداردهای حسابداری محلی باشند، ملزم به رعایت الزامات استانداردهای حسابداری ایران نیستند. با این حال در مواردی که واحد تجاری ، واحد فرعی یک واحد سرمایه گذار ایرانی باشد، تهیه صورتهای مالی واحد فرعی براساس استانداردهای حسابداری ایران نیز جهت استفاده در تهیه صورتهای مالی تلفیقی ضروری است .
مرحله اول : آشنایی کلی با مکان کارآموزی
1-1 تاریخچه شرکت
شرکت ساختمانی خانه پیشه شایان در تاریخ اول آذر 1380 با سرمایه 500 میلیون ریال تاسیس شده است و تحت شماره ای در اداره ثبت شرکتها و مالکیت فنی تهران به ثبت رسیده و بهره برداری از شرکت از تاریخ 1/11/1380 تحت مجوزی در مورخ 2/10/1380 از سوی وزارت صنایع و معادن گردیده است.
هدف و انگیزه انتخاب موضوع
دلیل ارائه این تحقیق آن اینست که حقوق و دستمزد اگر چه درتمامی شرکتها به یک نحو محاسبه میشود اما نحوهاارائه آن برای مدیران و استفاده کنندگان در تمامی شرکتها به یک شکل ویکسان نمیباشد و در این تحقیق سعی بر این بوده است که یکی از راههای ارائه این لیست مورد بررسی قرار گیرد. از آنجایی که حسابداری دارای یک علوم و چارچوب خاص می باشد اما استفاده از این قوانین کاملا سلیقه ای می باشد که هر حسابدار بنا به نیاز شرکت و سلیقه خود روشی از این روشها را برای ارائه گزارشات خود مورد استفاده قرار میدهد.
فرضیه تحقیق
فرضیه این تحقق بررسی و تنوع ارائه لیست حقوق و دستمزد میباشد
روش تحقیق
روش این تحقیق به صورت مشاهده عینی بوده است زیرا تمامی مدارک و اطلاعات از حسابداری این شرکت تهیه و ارائه داده شده است.
نمونه آماری
بررسی و ارائه لیست حقوق و دستمزد شرکت ساختمانی خانه پیشه شایان واقع در خیابان فردوسی می باشد.
استفاده کنندگان از تحقیق
استفاده کنندگان از این تحقیق اشخاص بخصوصی نمی باشند دانشجویان، اساتید و کلیه کسانی که علاقه مند به ارائه لیست حقوق و دستمزد هستند می توانند از این تحقیق استفاده و یا مورد مطالعه قرار دهند.
تعریف واژه ها
سیستم:
مجمو عه ای به هم پیوسته است که به دنبال هدفهای معینی با هم هماهنگی دارند.
حقوق:
آنچه در ازای کار انجام شده توسط کارکنان و یا ارائه کنندگان خدمات به طور ماهانه به آنها پرداخت می شود.
دستمزد:
پرداختی به کارگران (ساده یا ماهر) بر حسب ساعت ،روزه ، ماه و یا مقدار تولید تعیین می گردد.
...


مطالب دیگر:
📗دانلود پژوهش کارآفرینی تولید رادیاتورهای فولادی شوفاژ📗دانلود طرح توجیهی تولید بهلیمو و خیار شور📗دانلود تحقیق عملیات مرصاد📗دانلود تحقیق منافع ملی و استراتژی آمریکا در آسیای مرکزی📗دانلود تحقیق هفته دفاع مقدس📗دانلود گزارش کارآموزی مراحل اجرای ساختمان اسکلت فلزی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات خواب📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق مسئولیت اجتماعی شرکت با وفاداری مشتریان📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق مسئولیت اجتماعی شرکت📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق حل ‌اختلاف📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارایی در کشاورزی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق حاشیه بازاریابی محصولات کشاورزی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق رسانه ها و بزهکاری و بزه دیدگی کودکان📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیازهای آموزشی - ترویجی📗مقاله اعتیاد و آسیب های اجتماعی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق تمرینات مقاومتی و تارهای عضلانی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق راهبردهای شناختی و فراشناختی با میزان موفقیت تحصیلی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک اسناد با پیشرفت تحصیلی📗تاریخچه جامعه شناسی پزشکی📗دانلود فایل آماده آگهی ترحیم مادر psd📗طرح لایه باز برچسب گلاب و عرقیات گیاهی روی شیشه psd📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی و میزان اضطراب📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق شکل گیری جنسیت و نقش های جنسیتی📗دانلود تحقیق استرس و پریشانی بلوغ📗دانلود تحقیق استعمار