دانلودکارآموزی تعمیر و نگهداری اداره مخابرات رشته مدیریت صنعتی

دانلودکارآموزی تعمیر و نگهداری اداره مخابرات رشته مدیریت صنعتی
دانلودکارآموزی تعمیر و نگهداری اداره مخابرات رشته مدیریت صنعتی|41033071|zgu

نام فایل : کارآموزی تعمیر و نگهداری اداره مخابرات رشته مدیریت صنعتی

فرمت : .docx

تعداد صفحه/اسلاید : 44

حجم : 91 مگابایت


گزارش کارآموزی
رشته:

مدیریت صنعتی
مکان کارآموزی:
اداره مخابرات شهرستان میناب
موضوع کارآموزی
:
نگهداری و تعمیرات
مقدمه:
کاروزی چیست؟
اصل کلمه کارورزی به واژه کارورز بر می گردد و به فردی گفته می شود که در حین تحصیل در آموزش عالی و یا بلافاصله بعد از پایان دوران تحصیل وتنها با هدف کسب تجربه ومهارت کاری و عملی درموسسه ای مشغول بکار می شود.دوره کارورزی امکان وفرصتی برای آشنایی دانشجویان با محیط کار محسوب می شود که نه تنها باعث افزایش قابلیت های آنان برای اشتغال در آینده می شود بلکه به کارورزان قدرت انتخاب بیشتری در انجام وظایف ارایه شده می دهد تا بتوانند بهتر به علاقمندی ها وگرایشهای خود در زمینه های مختلف پی برده ونقاط ضعف و قوت کار خود را ارزیابی کنند.
محل کارورزی یا کارآموزی برای کارورز یا داوطلب ،محلی است که مدیریت آن از دانش فنی و به روز برخوردار بوده وبه مهارت یا مهارت های لازم مسلط باشد. در این مکان امکانات آموزشی (تئوریک)و عملی در حد نصاب آموزشی بالاتر است تا مانعی برای یادگیری ایجاد نگردد.
کارورزی ابزاری برای تبدیل تئوری به عمل و همچنین تلاشی برای ایجاد پیوند هایی بین محیط عملی ومراکز آموزشی است.کارورزی ممکن است به کارورزمهارتهایی را بیاموزد که ممکن است دارایی آنها نباشد. این روش به کارورزان فرصت می دهد تا میزان علاقه خود را قبل از آنکه برای چند سال متعهد به انجام آن شوند،بسنجند و یا اینکه بدانند برای وارد شدن به یک زمینه شغلی به چه مهارتها با ملزومات آموزشی نیاز دارند.
کارورزی یا کارآموزی یکی از ابزارهای مهم تربیت نیروی انسانی در حوزه تحصیلات عالی است. دانشگاه علاوه بر آموزش باید در پژوهش و خدمت رسانی به صنایع نقش مهمی را ایفا کند. متأسفانه وضعیت دانشگاهه درایران به گونه ای است که بیشتر به انتقال دانش های تئوری می پردازد،بدون اینکه زمینه جذب دانش انتقال یافته فراهم شده باشد. کارورزی می توانند ابزار بسیار مهمی در راستای ایجاد چنین زمینه ای باشد اما به دلایل مختلفی به تدریج در فرهنگ دانشگاههای ایران رو به اضمحلال است.
1
من دانشجوی رشته مدیریت صنعتی دوره کارآموزی را یک فرصت استثنایی برای آشنایی با محیط کار و ارزیابی نقاط قوت و ضعف خود برای ورود به عرصه کار در آینده دانستم. محل کارورزی در اداره مخابرات شهرستان میناب به مدت 96ساعت و3واحد درسی است گذراندم.
دلایل انتخاب محل کارورزی خود در شرکت مخابرات به دلیل توسعه روز افزون ارتباطات در سطح جهانی است و شرکت مخابرات به دلیل نقش مهم و استراتژیک که در این زمینه دارد یکی از دلایل من برای انتخاب محل کارورزی بوده است.
امروزه با توجه به نقش انکارناپذیرو حساس ارتباطات در توسعه ملی جوامع و الزاما برنامه ریزی ها وسرمایه گذاری های کلان وقابل ملاحظه دراین بخش وظیفه ی متولیان مخابرات کشور،جنبه حیاتی و ملی به خود گرفته است. اهمیت اطلاعات و ایجاد حرکت جهانی برای رسیدن به اطلاعات و گذر از شکاف دیجیتالی،کشورهای جهان سومی را برآن داشته تا تلاش خود را در سطح ملی برای همگانی شدن اطلاعات توسعه دهند.
حوزه ی
IT
،حوزه ی بسیار گسترده ای است که مقوله های فنی و مهندسی مخابرات ،رایانه،شبکه های اطلاع رسانی ،اینترنت ،شهرها و پارکهای اینترنتی و تمامی شوون ارتباطی مخابراتی و اطلاعاتی را در برمی گیرد.
3
فهرست مطالب

...


مطالب دیگر:
📎پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب رفتار سازمانی رابینز و جاج، ترجمه مهدی زارع📎پاورپوینت فصل شانزدهم کتاب رفتار سازمانی رابینز و جاج، ترجمه مهدی زارع📎پاورپوینت فصل هفدهم کتاب رفتار سازمانی رابینز و جاج، ترجمه مهدی زارع📎پاورپوینت فصل هجدهم کتاب رفتار سازمانی رابینز و جاج، ترجمه مهدی زارع📎پاورپوینت فصل نوزدهم کتاب رفتار سازمانی رابینز و جاج، ترجمه مهدی زارع📎پاورپوینت خلاصه ای بر جلد اول کتاب تئوری های سازمان و مدیریت از تجددگرایی تا پساتجددگرایی📎تحقیق میرزا فتحعلی آخوندزاده و لائیسیته📎تحقیق استقراء ناقص و چگونگي تعميم آن📎جزوه آموزشی طریقه دست یابی و کار با داده ها در ASP.NET📎تحقیق سفالگری به روش قالب گیری📎تحقیق طراحی خانه های مسکونی📎جزوه آموزشی ویندوز 10📎قانون نوسازی و عمران شهری📎تحقیق کارگاه تهویه مطبوع📎گزارش کارآموزی رشته مهندسی عمران📎تحقیق امام خميني (ره)📎تحقیق کاشی کاری📎تحقیق پایپینگ📎تحقیق ماشین آلات راهسازی و ساختمانی📎تحقیق مجتمع صنعتی سیمان آبیک📎تحقیق مجتمع فرهنگی- تفریحی- ورزشی شهر بابل📎تحقیق مراحل ساخت تونل های بزرگ📎تحقیق تخريب و ساخت يك ساختمان چهار طبقه📎تحقیق مراحل طراحی و ساخت ساختمان📎تحقیق مشخصات بصری فرم