دانلودکارآموزی بیمه آسیا

دانلودکارآموزی بیمه آسیا
دانلودکارآموزی بیمه آسیا|41033067|zgu

نام فایل : کارآموزی بیمه آسیا

فرمت : .docx

تعداد صفحه/اسلاید : 49

حجم : 25 مگابایت


کارآموزی بیمه آسیا

مقدمه
یكی از اهداف اساسی و بسیار مهم سیاستگذاران ایجاد ارتباط منطقی و هماهنگ صنعت و محیط كار با دانشگاه و دانشجو می با شد كه هم در شكوفائی ورشد صنایع موثر بوده و هم دانشجویان را از یادگیری دروس تئوری محظ رهایی داده و علم آنها را كاربردی تر كرده و باعث می شود آن را در عرصه عمل ، آزموده و به مشكلات و نا بسامانیهای علمی و عملی محیط كار آشنا شده و سرمایه وقت خویش را در جهت رفع آنها مصرف نمایند ، كه برای جامعه در حال توسعه ما از ضروریات می با شد . با این مقدمه شاید اهمیت و جایگاه درس دو واحدی كارآموزی برای ما روشنتر شده و با نگاهی دیگر به آن بپردازیم .
میزان رضایت دانشجو از این دوره
این دوره بسیار مفید و برای دانشجوحائز اهمیت می باشد وهدف آشنایی با محیط كارگاهی ، كسب تجربه ، ایجاد و درك روابط بین مفاهیم و اندوخته های تئوری با روشها و كاربردهای عملی و اجرایی ، ایجاد ارتباط با محیط كار و تعیین میزان كاربرد تئوری در عمل بوده است.
فصل اول
( آشنایی كلی با مكان كارآموزی)
معرفی و خدمات محل كارآموزی
درباره شرکت
شرکت سهامی بیمه آسیا در تیر ماه سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بیمه ای و عملیات بازرگانی تآسیس شد. این شرکت در همان تاریخ ذیل شماره 6795 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است. بر اساس مصوبه شورای انقلاب اسلامی و لایحه قانونی ملی شدن مؤسسات بیمه و مؤسسات اعتباری، مصوب سال 1358 شرکت سهامی بیمه آسیا از تاریخ 1358/4/4ملی اعلام شد.
در اویل سال 1360 به دلیل عدم اجازه فعالیت به برخی از شرکتهای بیمه، ساختار و فعالیت های شرکت سهامی بیمه آسیا ابعادی تازه یافت. به استناد ماده دوم قانون اداره امور شرکتهای بیمه مصوب 1367/9/13 مجلس شورای اسلامی و بنا به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، اساسنامه این شرکت در جلسه مورخ 1368/9/15 به تصویب هیآت وزیران وقت رسید. این اساسنامه موجب شد تا تسهیلات مطلوبی برای کلیه فعالیت های شرکت فراهم شود.
بر اساس مصوبه جدید، موضوع فعالیت شرکت بیمه آسیا عبارت است از:
انجام انواع عملیات مربوط به امور بیمه های بازرگانی در رشته بیمه های اشیاء، مسئولیت و اشخاص
قبول بیمه های اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی و خارجی
واگذاری بیمه های اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی و خارجی
همچنین شرکت سهامی بیمه آسیا به منظور توسعه فعالیتی خود در سراسر کشور و تامین نیازهای بیمه ای هم میهنان عزیز، مبادرت به تشکیل سرپرستی های یازده گانه نموده است که هر یک از آنها نیز چند شعبه را تحت پوشش دارد.
در حال حاضر 30 استان، حدود 90 شعبه و اداره پرداخت خسارت و افزون بر 2000 نمایندگی حقیقی و حقوقی در بیش از 275 شهر کشور، شبکه فعالیت شرکت بیمه آسیا را تشکیل میدهند.
محل كارآموزی اینجانب
نمایندگی

بیمه آسیا
واقع در .......................... شهرستان ..................... می باشد .

فصل دوم
...


مطالب دیگر:
🔗مقاله آموزشی مانـیفیست در عرصه حسابداری🔗مقاله آموزشی چارچوب مفهومی هیات استاندارد های حسابداری مالی🔗مقاله آموزشی آشنایی با بازار فاركس🔗مقاله آموزشی كارورزی حسابرسی🔗مقاله آموزشی نماز در كلام امام على (‏ع)🔗مقاله آموزشی مالیات🔗مقاله آموزشی آمار مصرف آرد و نان🔗مقاله آموزشی زندگی امام علی (ع)🔗پایان نامه بهداشت ، بررسی میزان مقاومت پاتوژن های شایع ادراری نسبت به آنتی بیوتیک های رایج مصرفی در زنان باردار🔗مقاله آموزشی آشنایی با نظام پرداخت دولت🔗مقاله آموزشی آمار ناهنجاری ها در ایران در سال 82🔗مقاله آموزشی پیشگیری و درمان اعتیاد🔗مقاله آموزشی آشنایی با علم آمار🔗مقاله آموزشی تفسیری بر روز غدیر🔗مقاله آموزشی بررسی علل افزایش جمعیت شهری در مقیاس ناحیه ای، با تأكید بر استان خراسان🔗مقاله آموزشی مقایسه شدت هراس بدشكلی بدن بین دانش آموزان پسر و دختر دبیرستان ناحیه چهار مشهد🔗مقاله آموزشی آمار استفاده از اینترنت🔗مقاله آموزشی آمــار جامعه شناسی🔗مقاله آموزشی آمار ، نقش مهاجرت🔗مقاله آموزشی در رابطه با علم آمار🔗مقاله آموزشی آمار استفاده از كامپیوتر در فعالیت های درسی🔗مقاله آموزشی آمار ساعات استفاده از تلویزیون در شبانه روز🔗مقاله آموزشی آمار صنعت روستا در ایران🔗مقاله آموزشی تاثیرات تلویزیون بر جوانان🔗مقاله آموزشی بررسی آمار و نمونه گیری آماری